SbyS w internecie

Jak już zapewne wiesz Step by Step to przede wszystkim sklepy stacjonarne. Jesteśmy prawdziwymi sklepami, które każdego dnia pracują w ustalonych godzinach, obsługując Was w realu. 
Nie jesteśmy zwyczajnym sklepem internetowym, który posiada jedynie magazyn, w którym przetrzymuje towary przeznaczone do sprzedaży. Nasz sklep internetowy to połączenie większej machiny, którą są nasze sklepy stacjonarne. 
Cały asortyment, który widzisz w naszym sklepie internetowym to połączenie tego co mamy we wszystkich naszych sklepach stacjonarnych oraz w magazynie głównym. Dzięki temu masz dużo większy wybór rozmiarów oraz dostępne modele, których aktualnie nie mamy w sklepach, a jedynie w magazynie głównym (na przykład zimą obuwie letnie lub odwrotnie).

Stawiamy na prawdziwość…

Wiemy ile jest sklepów internetowych z obuwiem. Ale wiemy też, że w naszym sklepie otrzymasz coś zupełnie innego. 
Przede wszystkim nie poprawiamy zdjęć. Naszym priorytetem jest to abyś mogła obejrzeć i kupić produkt takim jaki jest. Zamy uczucie rozczarowania gdy dokonujesz zakupu na podstawie pięknego, podrasowanego zdjęcia. Dlatego od pierwszych chwil, w których postanowiliśmy stworzyć sbys.pl wiedzieliśmy, że chcemy Ci pokazywać prawdziwość sprzedawanego produktu.
Nasze produkty mają bezpośredni kontakt z Wami. Wszystkie produkty, które zamawiasz na sbys.pl są ściągane bezpośrednio z półki w sklepie. Nie są przetrzymywane w bezosobowych, zimnych magazynach. Codziennie dbamy o stan ich opakowań oraz o to by nie były tylko bezdusznym produktem. Każda para, która wychodzi z naszego sklepu do Twojego domu jest starannie sprawdzona. Dzięki temu możesz być pewna, że zanim została zapakowana ktoś z nas ocenił czy wszystko jest w porządku i czy może zostać Twoją nową perełką :)
Chwalimy się. Kochamy nasze sklepy, to co w nich osiągnęliśmy. Właśnie dlatego nasze konta na portalach społecznościowych ociekają zdjęciami  prosto ze sklepów. Stawiamy na to byś zobaczyła buty w ich naturalnym środowisku, tam gdzie na Ciebie czekają - w naszym sklepie.  
Nasze buty, nasz świat. To w jaki sposób pokazujemy Ci nasze buty doskonale przedstawia naszą wizję sklepu internetowego sbys.pl i tego co robimy. Uważamy, że to Ty decydujesz o tym co jest dobre i jak to nosić. Nie pokazujemy Ci masowo zdjęć ze studia fotograficznego, pięknych modelek, które tylko na potrzebę sesji wkładają nasze buty. Stawiamy na prawdę: jeśli widzisz u nas zdjęcia z sesji to możesz być pewna, że są z sesji, którą zrobiła jedna z naszych Klientek. Osoba, która przede wszystkim zna sklepy. Kupuje w nich, nierzadko zna dziewczyny pracujące w sklepach, i co chyba najważniejsze chodzi w naszych butach na codzień.  
Moda? ohhh… jak najbardziej! Nasze podejście do mody jest jednak trochę odmienne.  Moda to nie zdjęcie. Dla nas moda to zwykła dziewczyna, która codzień rano wstaje do pracy czy szkoły. Moda to Twój wybór. Dla nas moda to dziewczyna taka jak my :)

My, czyli…

No właśnie. Zapewne trochę Cię ciekawi kim jesteśmy „My”. My to przede wszystkim dziewczyny! Na każdym ze sklepów jest nas klika. Na jednym więcej, na innym mniej ale jednak zdominowałyśmy firmę ;) I tak decydujemy o większości spraw związanych z tym jak wyglądają nasze sklepy, nasza witryna internetowa i jakie buty się u nas pojawiają. 
Każdym naszym sklepem zarządza dziewczyna, sbys to takie prawdziwe GIRL POWER! Oczywiście mamy w sbys też panów, którzy skutecznie ogarniają tematy ,których MY, dziewczyny ogarnąć nie możemy ;)