Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
REALIZACJA ZAMÓWIENIA / PRZESYŁKI:
Sprzedający rozróżnia dwa rodzaje zamówień: 
zamówienia proste, dla których wszystkie produkty niezbędne do realizacji znajdują się w jednej placówce Sprzedającego
oraz
zamówienia skomplikowane, dla których produkty potrzebne do realizacji znajdują się w odrębnych magazynach
Zamówienia proste:
Termin realizacji zamówienia to z reguły 1-2 dni robocze. Na realizację zamówienia składa się czas przygotowania towaru przez Sprzedającego oraz czas dostarczenia go przez firmę kurierską. Zwykle zamówienia złożone do godziny 13:00 w dni robocze realizowane są tego samego dnia.
Zamówienia skomplikowane:
Sprzedający realizuje zamówienia z 4 odrębnych magazynów. W związku z tym zastrzega sobie możliwość wydłużenia czasu na realizację bardziej skomplikowanego zamówienia do 7 dni roboczych. Wydłużony czas realizacji jest związany z zależnościami logistycznymi. W razie wystąpienia konieczności wydłużenia czasu realizacji zamówienia, Sprzedający powiadomi o tym fakcie Kupującego. Kupujący może zrezygnować z dokonania zakupu jeśli wydłużony czas realizacji stanowi dla niego niedogodność. Jeśli Kupujący dokonał już zapłaty za zamówione towary, Sprzedający dokona zwrotu zapłaconej kwoty w ciągu 7 dni, zgodnie z formą płatności Kupującego.
Sprzedający poinformuje Kupującego o każdym podjętym działaniu związanym z realizacją zamówienia.