Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

About us

"Moda przemija, styl pozostaje."

                                                                        ~ Coco Chanel

Dlaczego My?

Step by Step od wielu lat zaspokaja potrzeby kobiet w temacie butów. Choć znajdziesz u nas najświeższe trendy to nie podążamy ślepo za modą. Kreujemy jej własną wizję, w przystępnych cenach.

Stawiamy na uczciwość i profesjonalizm. Prowadzimy sklepy stacjonarne i przede wszystkim cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta.

Nasz indywidualny styl sprawia, że nasze buty wybierają polscy projektanci do swoich pokazów mody. Współpracujemy m. in. z Michałem Starostą, a nasze buty chodziły na wybiegu przy kolekcjach takich projektantów jak Maciej Zień czy Patryk Wojciechowski. Step by Step wybierają także gwiazdy (m. in. Kasia Figura czy Gabriela Muskała). Już kolejny rok ubieramy w buty gwiazdy na czerwony dywan Festiwalu Filmowego w Gdyni. 

W 2017 roku przy współpracy z Michałem Starostą oraz Zatoką Sztuki z Sopotu stworzyliśmy pierwszą kolekcję trampek, która  uzupełniła kolekcję ubrań projektanta.

Projektujemy też własne buty. Już niebawem znajdziesz je u nas pod nazwą LAWECKA.  

My to para <3 Dorota, która dba o to by dostępne w sbys modele tworzyły niepowtarzalną ofertę oraz Kuba, który zajmuje się organizacją pracy. Sami nie dalibyśmy rady dlatego do współpracy wybieramy najlepszych. Nasz zespół tworzą osoby, które z prawdziwym zaangażowaniem podchodzą do pracy. Zarówno w sklepach stacjonarnych jak i w tym internetowym dbają o Twój komfort oraz bezproblemowe zakupy.

"Moda to zasada, że strój uzupełnia kobietę... Nigdy odwrotnie."

                                                                      ~ Hubert De Givenchy