Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wiemy, z czym to się je…

Nie wiemy czy jesteś tu ponieważ nas już znasz czy zajrzałaś tu po raz pierwszy. Jeśli to Twoje pierwsze spotkanie z nami to chcielibyśmy Ci o nas opowiedzieć. 

Jesteśmy przede wszystkim sklepami stacjonarnymi. Prowadzenie sklepów stacjonarnych to dla nas chleb powszedni, coś na czym wyrośliśmy, coś czym zajmujemy się „od zawsze”. Najpierw doświadczenia nabieraliśmy pracując w kliku dużych sieciach handlowych więc zanim powstał pierwszy sklep Step by Step kunszt dobrze prowadzonego sklepu poznaliśmy od podszewki. Dobrze wiemy do czego dążymy i jaki efekt zamierzamy osiągnąć. 

Sprzedażą obuwia w naszych sklepach zajmujemy się już od 2004 roku, kiedy to powstał pierwszy malutki sklepik na Gdańskiej Starówce. W miarę upływu lat zmienialiśmy się i my: Sklepik na Gdańskiej starówce został powiększony, otworzyliśmy kolejny sklep w Wejherowie, a następnie kolejny w Gdańsku. 

Step by Step? hmmm…

No właśnie… Nasza nazwa dokładnie oddaje nasze podejście do sposobu prowadzenia naszych sklepów. Dokładnie, krok po kroku realizujemy swoją wizję  „sklepu obuwniczego”.

Chcemy żebyś w naszych sklepach czuła się dobrze, jak u koleżanki na zakupach. Step by Step tworzymy w taki sposób by był prawdziwym rajem dla każdej butoholiczki.

Co jeszcze jest dla nas ważne? Stawiamy grubą kreskę! Step by Step to inny sklep. Możesz być pewna, że ciągle trzymamy rękę na pulsie. Dbamy o wszystkie szczegóły. Począwszy od rodzaju ustawiania wzorów w sklepie, poprzez odpowiednią obsługę, kończąc na sposobie eksponowania naszych witryn… Nie chcemy być jak „inni” to zasada, która nam przyświeca. 

Jeśli masz ochotę nas odwiedzić i sprawdzić czy wszystko się zgadza ;) to aktualnie jesteśmy dla Ciebie dostępni:

Wejherowo ul. Pucka 2A poniedziałek-piątek od 10-18, a w soboty od 9-14

Ponieważ sklepy stacjonarne to nasze oczko w głowie - uwielbiamy bezpośredni kontakt! Zaglądaj do nas, sprawdzaj, wpadaj opowiadać co słychać, czego Ci trzeba!

Jesteśmy dla Ciebie ❤️